Искать


 

Середа, 28 Вересень 2016 11:12

Проведено ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Проведено ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

   У другій половині вересня фахівці відділу державного нагляду будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд семінарів-нарад з охорони праці на підприємствах області. А саме:

   14 вересня проведено нараду з працівниками ТОВ МЖК "Мрія-Інвест", м. Сєвєродонецьк. На нараді розглянуті питання: «Охорона праці і промислова безпека під час роботи з інструментом та пристроями. Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт».

   15 вересня проведено семінар-нараду з працівниками ТОВ "Новоферт", м. Сєвєродонецьк. На нараді розглянуті питання: «Організація безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів. Підготовка до опалювального сезону 2016-2017років».

   19 вересня проведено нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом ДП "ЛСУ-10", м. Лисичанськ. На нараді розглянуті питання: «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями».

   20 вересня проведено семінар-нараду з ПАТ "Рубіжанський картонно-тарний комбінат", м. Рубіжне. На нараді розглянуті питання: «Організація безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів. Підготовка до опалювального сезону 2016-2017років».  

   21 вересня проведено одразу дві наради з працівниками ПРаТ "ЛИНІК", м. Лисичанськ. На нарадах розглянуті питання: «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» НПАОП 0.00-1.01-07 та «Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт».

   22 вересня проведено нараду з працівниками ПП "Рубіжнеліфт", м. Рубіжне. На нараді розглянуті питання: «Вимоги постанови кабінету міністрів України за №1107 від 26 жовтня 2011р (отримання дозволу на обслуговування ліфтів».

   23 вересня проведено дві наради з працівниками ТОВ ВП "БУМЕР", м. Старобільськ. На нарадах розглянуті такі питання: «Правил будови і безпечної експлуатації підйомників» НПАОП 0.00-1.36-03 та «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» НПАОП 0.00-1.01-07.    

   26 вересня проведено нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом КСТП "Рубіжнетеплокомуненерго", м. Рубіжне. На нараді розглянуті питання: «Готовність підприємства до опалювального сезону 2016-2017».

   Під час проведення зазначених семінарів інспекторами відділу на прикладах трапившихся нещасних випадках розглядались методи та заходи недопущення подібних випадків на підприємствах. Особлива увага також приділялась підготовці до опалювального сезону 2016-2017рр.

 

Прочитано 570 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация