Искать


 

Четвер, 22 Вересень 2016 13:22

ГУ Держпраці з 15 по 21 вересня проведено ряд превентивних заході в газовому комплексі

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці з 15 по 21 вересня проведено ряд превентивних заході в газовому комплексі

    ГУ Держпраці у Луганській області, Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, відділом державного нагляду в газовому комплексі згідно з плану на ІІІ квартал 2016 року, затвердженого 21.06.2016 р., з 15 по 21 вересня 2016 року проведено ряд превентивних заході в газовому комплексі за участю представників підприємств, а саме:

    15.09.2016 - Проведення семінару на тему: “Підготовка до осінньо-зимового періоду”, «Стан перевірки димових та вентиляційних каналіві на підприємствах» в Новопсковському МРУЕГХ , смт. Новопсков, вул. Новорозсошанська 43 а, лекцію слухали — 6 чоловік;

    16.09.2016 - Проведення семінару на тему: Аналіз нещасних випадків при використанні газу на виробництві та в побуті в ПАТ «Держ.ощад. банк Украіни»ТВБВ №10012/041 смт Новопсков лекцію слухали — 5 чоловік;

     16.09.2016- Біловодський аграрний ліцей, смт. Біловодськ, Біловодського р-ну, лекцію слухали — 5 чоловік;

      20.09.2016 - ТОВ “Союз-2010”, смт. Мілове, вул. Луначарського, 20, лекцію слухали — 5 чол.;

     21.09.2016- Міловський районний центр зайнятості, смт. Мілове, вул. К.Маркса, 6, лекцію слухали — 7 чол.

     З 15 вересня по 21 вересня 2016 р. проведено семінари-наради з підготовки до опалювального осінньо-зимового періоду, безпечної експлуатації димових та вентиляційних каналів, безпечного користування газовими приладами та виконання робіт підвищеної небезпеки.

       Під час нарад обговорювались наступні питання:

       В рамках підготовки до роботи в осінньо — зимовий період 2016-2017 р.р. було проведено ряд превентивних заходів, спрямованих на активізацію керівників установ та організацій, а також їх працівників, щодо організації безпечних умов експлуатації систем газопостачання та газовикористовувального устаткування. А саме організовані консультації, семінари — наради, в яких були підняті питання організації технічного обслуговування газовикористовувального обладнання іноземного виробництва (сертифікованого на території України), порядок проведення перевірок димових і вентиляційних каналів приватного житлового фонду, якість проведення вказаних робіт. За даними аналізу на території Луганської області активно проводяться перевірки димових і вентиляційних каналів приватного і багатоквартирного житлових фондів, а також обєктів комунально -побутового призначення, опалювальних та промислових котелень, згідно наданих графіків до початку апалювального сезону.

     Проводиться моніторинг підприємств з прослідуючім аналізом ефективності перевірка димових та вентиляційних каналів. (По перевірці димових та вентиляційних каналів багатоквартирних житлових будинків виконується згідно графіків).

     Підготовка та перевірка димових та вентиляційних каналів підприємств до опалювального осінньо-зимового періоду.

     Небезпека використання димових та вентиляційних каналів в незадовільному стані.

     Аналіз виробничого травматизму на підприємствах газового господарства;

     Безпечна експлуатація та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків;

     Правила безпечного користування газовими приладами;

     Небезпека під час порушення правил користування газовими приладами на підприємствах та у побуті;

     Фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходу надано консультації з питань охорони праці та промислової безпеки (виконання робіт підвищеної небезпеки, правила безпеки систем газопостачання). Під час проведення превентивних заходів підвищується рівень знань з питань безпечного користування газовими приладами, як наслідок знижується кількість нещасних випадків на виробництві та у побуті.

 

Прочитано 503 раз Последнее изменение Четвер, 22 Вересень 2016 13:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация