Искать


 

Четвер, 15 Вересень 2016 12:23

ГУ Держпраці провило нараду на ТДВ «Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання»

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці провило нараду на ТДВ «Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання»

    Фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області, управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки відділу державного нагляду в хімічній промисловості на Товаристві з додатковою відповідальністю «Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання» у м. Сєвєродонецьк 14 вересня 2016року було проведено нараду на тему «Організація роботи постійно-діючих комісій в структурних підрозділах підприємства».

     Від підприємства у роботі наради приймали участь: фахівець з охорони праці підприємства, керівники служб та відділів підприємства, керівники структурних підрозділів підприємства.

      На порядку денному стояли наступні питання:

     Основні положення «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці»;

     Аналіз стану проведення навчання з охорони праці та безпечного виконання робіт на підприємстві;

    Про роботу Громадських рад при відділах державного нагляду управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки;

     Під час виступу заступника начальника відділу державного нагляду в хімічній промисловості Кравченко Л.А було визначено, що одним з основних принципів державної політики в області охорони праці є навчання і систематичне підвищення рівня знань працівників і населення України з питань охорони праці. Порядок і види навчання, інструктажів, перевірки знань з питань охорони праці всіх працівників установлений НПАОП 0.00 -4.12 – 99 «Типове положення про навчання з питань охорони праці». Була проведена роз’яснювальна робота щодо необхідності поліпшення підготовки працівників під час професійної підготовки, невід'ємною частиною якої є навчання з охорони праці та безпечного виконання робіт під час первинного допуску до самостійної роботи.

       Під час обговорювання та обміну думок, було зазначено, що значну увагу необхідно приділяти розробці навчальних програм та планів для кожної професії. Необхідно залучати до проведення навчання по підготовці кваліфікованих кадрів фахівців, які мають право проводити навчання та достатній обсяг знань і навичок для підготовки працівників. Все це призведе до посилення трудової та виробничої дисципліни, зменшення порушень вимог норм, правил, інструкцій з охорони праці та безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки.

       При виконання вимог Типового положення про навчання з питань охорони праці створюються умови до скорочення можливості виникнення нещасних випадків на виробництві та недопущення надзвичайних ситуацій на підприємстві.

      Також під час наради було доведено до відома посадовим особам підприємства про створення Громадської ради фахівців з охорони праці хімічної, нафтохімічної та нафтопереробної промисловості при управління нагляду в промисловості та на об'єктах підвищеної небезпеки, та запропоновано приймати участь у роботі Громадської ради.

    Нарада пройшла у діловій обстановці, також посадовою особою Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено низка консультацій з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації устаткування підвищеної небезпеки.

 

Прочитано 501 раз Последнее изменение Четвер, 15 Вересень 2016 12:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация