Искать


 

Вівторок, 13 Вересень 2016 12:46

ГУ Держпраці закінчило розслідування нещасного випадку у ТОВ «НВП «Зоря»

Оцените материал
(0 голосов)

       ГУ Держпраці закінчило розслідування нещасного випадку у ТОВ «НВП «Зоря»

           Головним управлінням Держпраці у Луганській області 12.09.2016р. закінчено спеціальне розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, який стався 10.08.2016р. у Товаристві з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗОРЯ»   м. Рубіжне     з   начальником дільниці служби електропостачання (1980 р.н.) внаслідок ураження технічним електрострумом.

           За результатами спеціального розслідування встановлені обставини, причини, розроблені заходи щодо усунення причин нещасного випадку.

           Основними причинами настання нещасного випадку із смертельним наслідком стали – невиконання посадовими особами підприємства (начальником дільниці з ремонту та обслуговуванню електроустаткування, в.о. начальника служби електропостачання, в.о. головного енергетика, директором з персоналу) своїх посадових обов’язків в частині організації та контролю за безпечним виконанням робіт.

            В ході розслідування проведена позапланова перевірка ТОВ «НВП «ЗОРЯ». За результатами перевірки складено акт, припис, адміністративний позов про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду. Притягнуто до адміністративної відповідальності 3 посадових особи.

Прочитано 442 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация