Искать


 

Четвер, 08 Вересень 2016 06:42

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду у ТОВ «Листрансмаш»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду у ТОВ «Листрансмаш»

   Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні 01 вересня провели нараду в ТОВ «Листрансмаш» (м.Лисичанськ). Темою заходу було дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання.

   Під час наради були розглянуті питання щодо необхідності дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання на підприємстві.

   Основна увага була приділена забезпеченню працівників підприємства ЗІЗ, спецодягом, створення безпечних умов праці під час виконання металообробних (штампувальних) робіт суб’єктами господарювання, які зазначені в наступних документах, а саме : Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13), Правила охорони праці під час холодного оброблення металів (НПАОП 0.00-1.68-13), Правила охорони праці під час ковальсько-пресових робіт (НПАОП 28.0-1.33-13) та в інших нормативних актах машинобудівної галузі. Зазначені правила встановлюють єдиний порядок організації і виконання робіт на металообробних верстатах з метою забезпечення безпеки працівників.

   Учасники наради акцентували увагу на обов’язковому проходженні навчання та атестації з перевірки знань техніки безпеки, щоб уникнути серйозних проблем як для працівників та їхніх сімей, так і для підприємств загалом.

   Результатом наради стало прийняття наступних рішень:

   1. Керівництву підприємства довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог щодо дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання .

   2. Керівництву підприємства провести перевірку фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці щодо дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання і проінформувати відділ державного нагляду в енергетиці, в металургії та машинобудуванні про результати перевірки.  

 

Прочитано 507 раз Последнее изменение Четвер, 08 Вересень 2016 07:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация