Искать


 

Середа, 07 Вересень 2016 12:44

Фахівці ГУ Держпраці провели лекцію щодо плану ліквідації аварій на вугільних підприємствах

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели лекцію щодо плану ліквідації аварій на вугільних підприємствах

    Працівниками Управління гірничого нагляду 06 вересня у ВП «Шахта ім. Г.Г. Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля» проведено лекцію з керівниками технічної служби та начальниками дільниць щодо складання і застосування плану ліквідації аварій (ПЛА) на підприємстві.
    План ліквідації аварій розробляється на випадок можливих (ймовірних) аварій відповідно до Інструкції зі складання планів ліквідації аварій на кожні 6 місяців головним інженером шахти і командиром обслуговуючого шахту гірничорятувального взводу, узгоджується з командиром воєнізованого гірничорятувального загону (ВГРЗ) і затверджується відповідним технічним керівником ДП (ПАТ, самостійної шахти та ін.) за 15 днів до введення в дію.
Основним завданням ПЛА є забезпечення безпеки людей і ліквідація аварій у початковій стадії.
    Всі особи, які опускаються в шахту, повинні бути ознайомлені з ПЛА в тій його частині, яка стосується їх місця роботи, шляхів пересування і запасних виходів із шахти.
   Особливу увагу приділено щодо можливих не узгоджених окремих позицій ПЛА, а саме при відсутності затвердженого ПЛА, а також у разі скасування ВГРЗ погодження ПЛА в цілому або його окремих позицій ведення робіт у виробках, що відповідають цим позиціям, не дозволяється, крім робіт з усунення причин, по яких неможливо виконання ПЛА.
    Виконання робіт з усунення причин скасування узгодження ПЛА або його окремих позицій має виконуватися за спеціальними заходами, які гарантують безпеку робіт, затвердженим технічним керівником гірничого підприємства (шахти).
    Крім того, керівникам виробничих дільниць нагадано, що забороняється видача нарядів на роботи в шахті з відсутністю узгоджених  позицій ПЛА. 

Прочитано 537 раз Последнее изменение Середа, 07 Вересень 2016 12:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация