Искать


 

Вівторок, 06 Вересень 2016 12:57

ГУ Держпраці продовжує активну превентивну роботу з охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці продовжує активну превентивну роботу з охорони праці

   Фахівці відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Головного управління Держпраці у Луганській області в період з 30 серпня по 05 вересня проведено ряд превентивних заходів з охорони праці.

    З огляду на те, що в будівельній галузі найпоширенішими роботами є роботи зі застосуванням інструментів та пристроїв і роботи на висоті, для зменшення випадків травмування працівників підприємств при виконанні зазначених робіт, підвищення існуючого рівня знань з охорони праці у працівників, інспекторським складом відділу проводились семінари – наради на підприємствах області, пов’язані з зазначеними темами. Особлива увага також надавалась підготовці до опалювального сезону 2016-2017рр.

   Окрім проведення семінарів-нарад фахівці відділу за звітній період приймали участь в екзаменаційних комісіях з перевірки знань з охорони парці.

    30 серпня інспектором відділу за зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки» прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань робітників медичної частини в місті Попасній : «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» НПАОП 0.00-1.59-87.

    30 та 31 серпня інспектором відділу за зверненням Сватівського навчально-курсового комбінату прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань : «Оператор газової котельні».

    31 серпня інспектором відділу спільно з інспектором відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі було проведено семінар-нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом Селянське фермерське господарство «ПРОГРЕС-10», с. Містки, Сватівського району. На нараді розглянуті питання: «Організація безпечної експлуатації вантажно-підіймальних кранів. Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт», «Вимоги безпеки під час виконання зернозбиральних робіт».        

   01 вересня інспектором відділу проведено семінар-нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом КП "Сєвєродонецьктеплокоммуненерго", на котельні 83мікрорайону м. Сєвєродонецьк. На нараді розглянуті питання: «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском».

   01 вересня інспектором відділу спільно з завідувачем сектора профілактики виробничого травматизму та впровадження інформаційних технологій відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сєвєродонецьк проведено семінар-нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом ПрАТ «Сєвєродонецький завод будівельної кераміки», м. Сєвєродонецьк. На нараді розглянуті питання: «Охорона праці та профілактика виробничого травматизму по результатам I півріччя 2016року».

   01 вересня інспектором відділу проведено нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом ПП "Теплогермес", м. Кремінна. На нараді розглянуті питання: «Організація безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів».                                            

   02 вересня інспектором відділу проведено семінар-нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом КП "Сєвєродонецьктеплокоммуненерго", на котельні 71мікрорайону м. Сєвєродонецьк. На нараді розглянуті питання: «Правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском».

   02 вересня інспектором відділу спільно з завідувачем сектора профілактики виробничого травматизму та впровадження інформаційних технологій відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сєвєродонецьк проведено семінар-нараду у відділу Головного будівельника ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ», м. Сєвєродонецьк. На нараді розглянуті питання: «Охорона праці та профілактика виробничого травматизму по результатам I півріччя 2016року».

    05 вересня інспектором відділу проведено нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом КП "Лисичанський завод залізобетонних виробів", м. Лисичанськ. На нараді розглянуті питання: «Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт».                    

    Під час проведення семінарів з працівниками та керівниками підприємств, фахівці відділу розглядають методи та заходи недопущення нещасних випадків на підприємствах, спираючись на конкретні приклади нещасних випадків, які вже трапились на підприємствах відповідної галузі.

 

Прочитано 587 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация