Искать


 

П'ятница, 02 Вересень 2016 08:39

ГУ Держпраці продовжує роботу зі створення громадських рад

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці продовжує роботу зі створення громадських рад

   Головне управління Держпраці у Луганській області наприкінці серпня з метою створення громадської ради при відділі державного нагляду в хімічній промисловості провело семінар-нараду на відповідну тему з представниками Товариства з обмеженою відповідальністю «ТАУН СЕРВІС» (м. Сєвєродонецьк).

   Під час заходу була оприлюднена інформація про зміст постанови КМУ від 03.11.2010р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та обговорені питання пов’язані зі створенням громадських рад при відділах Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки та залученням до роботи представників підприємств водопровідно-каналізаційних господарств. Окремо було розглянуто «Положення про Громадську раду спеціалістів охорони праці при відділі державного нагляду в хімічній промисловості».

   Результатами семінару-наради стало обрання представника підприємства «ТАУН СЕРВІС» для участі у роботі громадської ради та рішення про прийняття за основу проекту «Положення…» та винесення його змісту на обговорення працівників підприємства.

 

Прочитано 613 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация