Искать


 

Четвер, 01 Вересень 2016 08:37

В ГУ Держпраці відбулось чергове засідання колегії

Оцените материал
(1 Голосовать)

В ГУ Держпраці відбулось чергове засідання колегії

   30 серпня 2016р в залі засідань ПАТ «Лисичанськвугілля» відбулось засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області. Окрім співробітників Головного управління, в заході взяли участь представники ПАТ «Лисичанськвугілля», ДП «Первомайськвугілля», КП «Лисичанськтепломережа» і ПСП «Дніпро».

   Під час засідання колегії присутні заслухали наступні доповіді: командир 2 воєнізованого гірничорятувального загону проінформував присутніх про стан протиаварійного і протипожежного захисту на вугільних підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля». З цього ж питання доповіли в.о. директорів ВП «Шахта «Привільнянська», ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля».

   У зв’язку з нещодавніми нещасними випадками зі смертельними наслідками на ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» і приватному сільськогосподарському підприємстві «Дніпро», під час обговорення результатів проведених спеціальних розслідувань цих нещасних випадків та виконання підприємствами заходів, запропонованих спеціальною комісією, присутні заслухали в.о. директорів ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» і в.о. інженера з охорони праці ПСП «Дніпро».

   Проаналізована інформація про проведений відділами державного нагляду моніторинг піднаглядних суб’єктів господарювання з наявності заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду. Головний інженер КП «Лисичанськтепломережа» доповіла щодо підготовки підприємства до нового опалювального сезону.

    В.о. начальника відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку доповів про підвищення ефективності здійснення превентивних заходів та відомчого контролю за станом охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу Луганської області.

    Розглянуто питання про здійснення превентивних заходів за додержанням законодавства про працю підприємствами-боржниками та робота, яка проведена Управлінням з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області з поліпшення стану додержання законодавства про працю, у тому числі і щодо неоформлених трудових відносин, на виконання рішення колегії Держпраці України від 27.05.2016р. Інформацію з цього питання оприлюднила начальник Управлінням з питань праці.

   За підсумками засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області розроблюється проект рішення.

 

Прочитано 615 раз Последнее изменение Четвер, 01 Вересень 2016 13:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация