Искать


 

Понеділок, 29 Серпень 2016 10:41

ГУ Держпраці прийняло участь в акції «Актуальні проблеми професійної самореалізації осіб з особливими потребами на ринку праці»

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці прийняло участь в акції «Актуальні проблеми професійної самореалізації осіб з особливими потребами на ринку праці»

   На минулому тижні фахівці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь в акції «Актуальні проблеми професійної самореалізації осіб з особливими потребами на ринку праці», яка відбулась у Лисичанському міському центрі зайнятості. За участі роботодавці,  представники державних, громадських та волонтерських організацій.
   В ході акції відбувся «Ярмарок вакансій», на якому учасники мали можливість поспілкуватися з роботодавцями, що виявили бажання працевлаштувати осіб з інвалідністю.
   Фахівці ГУ Держпраці надали усім охочим консультації з різних аспектів законодавства про працю та разом з представниками державних, громадських та волонтерських організацій, робота яких направлена на опікування проблемами осіб з обмеженими можливостями, прийняли участь в «Соціальному діалогу».
   Наприкінці заходу відбувся «круглий стіл», під час якого учасники Акції обговорили проблеми працевлаштування інвалідів, визначили шляхи подолання цих проблем та підвели підсумки зустрічі.

Прочитано 594 раз Последнее изменение Понеділок, 29 Серпень 2016 10:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация