Искать


 

П'ятница, 26 Серпень 2016 10:02

Вітаємо з Днем шахтаря!

Оцените материал
(1 Голосовать)

Вітаємо з Днем шахтаря!

   Професія шахтаря є однією з найнебезпечніших у світі, адже коли шахтар спускається під землю, його життю загрожує безліч небезпек. Особливо складні умови роботи в українських шахтах. Це пов’язано з тим, що  видобуток вугілля тут ведеться у вкрай складних гірничо-геологічних умовах. Крім того, більше половини українських шахт вважаютья небезпечними через викиди метану та вугільного пилу і багато з них до того ж вкрай старі.
   Праця шахтарів вкрай важлива та почесна. Свято на честь працівників вугільної галузі  відзначається в багатьох країнах СНД. Історія свята пов’язана зі знаковою подією для вугільної галузі: в ніч з 30 на 31 серпня Олексій Стаханов встановив історичний рекорд з добичі вугілля протягом зміни. День шахтаря був офіційно затверджений в СРСР за клопотанням міністрів вугільної промисловості А.Ф. Засядька і Д.Г. Оніка у 1947 році, а вперше це свято  відзначалось 29 серпня 1948 року.
   В нашій країні День шахтаря відзначається згідно з Указом Президента України  № 304/93 від 16 серпня 1993 року в останню неділю серпня. Тож, щорічно, наприкінці серпня, Україна вшановує своїх шахтарів, від праці яких залежить стабільність нашої економіки, її успішний розвиток і добробут громадян та дякує їм за їх сумлінну працю.

 


 

Шановні працівники вугільної галузі!
Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем шахтаря!
Бажаємо Вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру та злагоди!  
Нехай ваша робота буде безпечною, а її результатом – видача якомога більше вугілля «на гора»!  

Прочитано 559 раз Последнее изменение П'ятница, 26 Серпень 2016 10:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация