Искать


 

П'ятница, 26 Серпень 2016 09:54

ГУ Держпраці продовжує створювати громадські ради

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці продовжує створювати громадські ради

   На минулому тижні за ініціативи Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області в відділі державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку та відділі державного нагляду в будівництві, за об'єктами котлонагляду та підйомними спорудами з метою створення громадської  Ради спеціалістів з охорони праці профільних підприємств проведено установчі збори за участі представників відповідних організацій.
   Зокрема,  проведено троє установчих зборів: з фахівцями служб охорони праці підприємств будівельної галузі, підприємств транспорту та зв’язку і підприємств агропромислового комплексу.
Ці заходи відбулись на виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. № 990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві,
   На установчих зборах, у відповідності з порядком денним, доведений зміст Постанови КМУ від 3 листопада 2010 р. N 996 м. Київ «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», проект Положення про громадську Раду при відділах ГУ Держпраці, розробленого на підставі Типового та сформований склад Ради з представників профільних підприємств.
   Наприкінці кожного заходу були підписані та затверджені Положення про громадські Ради фахівців служб охорони праці наступних підприємств: сфери транспорту та зв’язку, підприємств агропромислового комплексу (при відділі державного нагляду в АПК,СКС  на транспорті і у зв’язку) і підприємств будівельної галузі (при відділі державного нагляду в будівництві, за об'єктами котлонагляду та підйомними спорудами).
   

Прочитано 554 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация