Искать


 

Четвер, 25 Серпень 2016 11:54

ГУ Держпраці продовжує активну роботу щодо превентивних заходів з охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці продовжує активну роботу щодо превентивних заходів з охорони праці

   Протягом тижня – з 16 по 23 серпня 2016р інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами з метою посилення контролю за станом охорони праці з боку роботодавців на піднаглядних підприємствах, було проведено ряд семенарів-нарад та  постійно за зверненнями представників підприємств проводяться консультації з будівельної галузі та безпечної експлуатації об'єктів котлонагляду.
   17 серпня інспектором відділу проведено нараду з  працівниками та інженерно-технічним персоналом ЧП "Евтол", м. Сєвєродонецьк. На нараді розглянуті питання: «Безпечне виконання робіт на висоті. Правил охорони праці під час роботи з устаткуванням підвищеної небезпеки».
Цього ж дня  було проведено семінар-нараду з керівниками та представниками служб охорони праці на підприємстві ПП СВФ «Агро» «Білокуракинський елеватор» (Білокуракинський район) з питань «Вимоги безпеки під час прийняття та зберігання зерна» та «Вимоги безпеки при експлуатації ліфтів».
   18 серпня інспектором відділу проведено семінар-нараду з  працівниками та інженерно-технічним персоналом «Оптова база "ЛСТК" (м. Лисичанськ) «Організація безпечної експлуатації вантажно-підіймальних кранів. Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт».
   22 серпня ця ж тема була обговорена з працівниками Колійної машинної станції № 222   Державного підприємства «Донецька залізниця», (м. Старобільськ) і з працівниками ТОВ "Будкомплект" (м. Сєвєродонецьк).
   Також 22 та 23 серпня за зверненням ЧАО «ЛИНИК» інспектори відділу приймали участь в екзаменаційних комісіях з перевірки знань з охорони праці у працівників спеціальностей «Стропальник з правом керування вантажопідйомними механізмами з підлоги» і «Машиніст автовишки та автогідропідйомника».
   Під час проведення семінарів, нарад та надання консультацій з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.         

 

Прочитано 569 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация