Искать


 

Вівторок, 23 Серпень 2016 11:37

Вітаємо з національними святами!

Оцените материал
(3 голосов)

Вітаємо з національними святами!

   23 та 24 серпня в Україні відзначаються чи не найважливіші національні свята – День Державного Прапора і День Незалежності України.   
   Прапор є одним з державних символів України. Його сучасний вид формувався протягом багатьох століть і наразі український має співвідношення висоти до ширини 2:3 і дві смуги однакової ширини синього (зверху) та жовтого(знизу) кольорів. При вертикальному розміщенні прапора першою іде синя смуга, а потім жовта. Синій колір на прапорі Україна означає мирне небо, а жовтий – пшеничні ниви. На загальнодержавному рівні відзначення Дня Державного Прапора України 23 серпня встановлено у 2004 році Указом Президента України  «Про День Державного Прапора України», а у 2009 році в цей документ були внесені доповнення, які запровадили підняття Прапора України в це свято.
   Особливо значущою цього року є дата 24 серпня, адже Україна відзначатиме 25-річчя своєї незалежності. Саме 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, згода з яким була підтверджена народом на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року.
   Шановні колеги! Вітаємо Вас з цими прекрасними національними святами!
   Бажаємо Вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та мирного небу над головою!
   Нехай натхнення та вдача завжди допомагають вам у плідній праці на благо нашої Батьківщини!  
    

Прочитано 630 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация