Искать


 

Понеділок, 22 Серпень 2016 12:26

ГУ Держпраці у Луганській області прийняло участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці у Луганській області прийняло участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати

18 серпня 2016 року в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в якій прийняла участь начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області.

Станом на 18 серпня 2016 року заборгованість із заробітної плати підприємствами Луганської області (крім тих, які здійснюють свою діяльність на території, що тимчасово не контролюється органами державної влади) складає 62,9 млн. грн. (на 49 підприємствах, в тому числі на 34 економічно активних підприємствах – 53 млн. грн). У порівнянні зі статистичними даними на 01 липня 2016 року заборгованість із заробітної плати станом на 15 серпня 2016 року зменшилась на 8945,8 тис. грн, або на 12 %.

 Під час засідання комісії про стан погашення заборгованості на відповідній території доповідали представники місцевих органів влади та керівники підприємств-боржників, зокрема, міст Сєвєродонецька та Лисичанська. Особлива увага приділялася проблемним питанням із погашення заборгованості на підприємствах вугледобувної галузі (ПАТ «Лисичанськвугілля»), частка яких у загальній сумі боргу складає 59 % (37 млн. грн).

Крім того, враховуючи вимоги пункту 10 Плану невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 № 517-р, з метою посилення контролю за додержанням вимог законодавства про працю щодо своєчасної виплати заробітної плати,на засіданні комісії була заслухана інформація Головного управління Держпраці у Луганській області про результати проведення перевірок додержання законодавства про оплату праці підприємствами-боржниками, здійснених у травні-серпні 2016 року.

Наприкінці засідання прийнято рішення посилити роботу відповідальних структурних підрозділів облдержадміністрації спільно з органами місцевої влади з погашення заборгованості із заробітної плати. З окремих важливих питань направити відповідні звернення до центральних органів виконавчої влади та розробити актуальні графіки погашення заборгованості із заробітної плати по кожному боржнику області із залученням Федерації профспілок Луганської області.

Прочитано 487 раз Последнее изменение Понеділок, 22 Серпень 2016 12:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация