Искать


 

П'ятница, 19 Серпень 2016 10:26

Фахівці ГУ Держпраці провели семінар у ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели семінар у ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»

   Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області 12 серпня 2016 року провели семінар з працівниками складського господарства Служби внутрішньої логістики  ПАТ "Рубіжанський картонно-тарний комбінат" на тему "Безпека праці в галузі".
   Під час заходу інспектор відділу державного нагляду в хімічній промисловості розповів про вимоги Типового положення про порядок проведення навчання й перевірки знань із питань охорони праці, НПАОП 0.00-4.12-05 відносно обсягу та повноти проведення повторних інструктажів, оформлення та ведення Журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці, а також порядок проведення та оформлення інструктажу на І групу електробезпеки. Розглядаючи це питання, присутнім були надані роз’яснення, хто саме має право проведення інструктажу на І групу електробезпеки, хто повинен його організувати і забезпечити та хто несе відповідальність за його проведення.
   Інтерес слухачів також викликали положення Загальних вимог стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників, затверджених Наказом МНС України №67 від 25.01.2012р. Під час подальшої бесіди були обговорені питання вимог щодо облаштування робочих зон, особливо стан шляхів евакуації, підходи до робочих місць, мікроклімат у приміщеннях та інше.
   Наприкінці заходу співробітниками підприємства були виказані побажання проводити такі заходи з більш детальною прив’язкою до конкретних робочих місць, бо це дозволить зменшити кількість порушень охорони праці і, як наслідок, кількість випадків травматизму. 

Прочитано 555 раз Последнее изменение П'ятница, 19 Серпень 2016 10:35
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация