Искать


 

Середа, 17 Серпень 2016 10:23

В сезон польових робіт особлива увага до підприємств агропромислового комплексу

Оцените материал
(0 голосов)

В сезон польових робіт особлива увага до підприємств агропромислового комплексу

   10 серпня 2016р в агропромисловому господарстві СТОВ «Вікторія» (Білокуракинський район Луганської області) відбулась семінар-нарада з керівниками та представниками служб охорони праці підприємства на тему «Вимоги безпеки під час виконання зернозбиральних робіт» і «Вимоги безпеки при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт».  
   Захід організовано інспекторами Головного управління Держпраці у Луганській області. Участь у семінарі-нараді також прийняли представники Управління агропромислового розвитку Білокуракинської РДА і страховий експерт Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Білокуракинському районі Луганської області.  
   Перша частина заходу була присвячена темі «Вимоги безпеки під час виконання зернозбиральних робіт». Під час обговорення теми розглядалось ряд вкрай актуальних питань:
- забезпечення працівників підприємства засобами індивідуального захисту;
- своєчасне проведення інструктажів з охорони праці,
- дотримання робочого часу;
 - дотримання інструкцій, законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці;
- безпечна експлуатації машин і механізмів.
   Особливу увагу було приділено питанням щодо проведення систематичної перевірки технічного стану комбайнів на відповідність вимогам безпечної експлуатації, наголошено на необхідність оснащення зернозбиральної техніки  та автомобілів справними первинними засобами пожежогасіння. Розглянуті питання, пов’язані з дотриманням вимог правил під час організації робіт на зернотоках при проведенні вантажно-розвантажувальних та складських роботах.

   Друга частина заходу була присвячена темі «Вимоги безпеки при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт». З цього питання виступив головний державний інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами який розповів про нещасні випадки, які трапились протягом 2015 – 2016 років в Луганській області.
   Він наголосив, що проведення вантажно-розвантажувальних робіт при застосуванням вантажопідіймальних кранів, вимагають посиленої уваги, так як вони є роботами підвищеної небезпеки. Під час обговорення вимог безпеки при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт інспектор детально роз’яснив порядок допуску працівників до робіт.
   Наприкінці заходу інспекторами Головного управління Держпраці у Луганській області ще раз було наголошено на необхідності отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Представникам служби охорони праці рекомендовано здійснювати постійний контроль за своєчасним проведенням інструктажу робітникам на робочому місці, за проведенням щорічних навчань з питань охорони праці; забезпечити постійний контроль за дотриманням вимог  нормативно правових актів з охорони праці.

 

Прочитано 504 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация