Искать


 

Понеділок, 08 Серпень 2016 10:44

ГУ Держпраці завершило розслідування нещасного випадку у ПСП «Дніпро»

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці завершило розслідування нещасного випадку у ПСП «Дніпро»

   Головне управління Держпраці у Луганській області 03.08.2016р. закінчило спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 16.07.2016р. о 10 год. 30 хв. на Приватному сільськогосподарському підприємстві «Дніпро» (Білокуракинський р-н, смт. Білокуракине) з трактористом-машиністом (1964р.н.).
   Потерпілий увімкнув зварювальний трансформатор марки ТД 5ОО У2, взяв у руки зварювальні кабелі та утримав ураження електричним током. На кареті швидкої допомоги він був доставлений до Білокуракинської  центральної районної лікарні де і помер.
   За даними судово-токсикологічної експертизи в крові потерпілого виявлено наявність етилового алкоголю в кількості 1,62‰, що свідчить про те, що він незадовго до настання смерті вживав алкоголь та на момент смерті знаходився в стані алкогольного сп’яніння середнього ступеня.
   Комісія прийшла до висновку, що причинами настання нещасного випадку з тяжкими наслідками є – конструктивні недоліки, недостатня надійність засобів виробництва та порушення трудової і виробничої дисципліни.

Прочитано 495 раз Последнее изменение Понеділок, 08 Серпень 2016 10:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация