Искать


 

Четвер, 04 Серпень 2016 12:08

Фахівці ГУ Держпраці обговорили безпеку праці з працівниками ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці обговорили безпеку праці з працівниками ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот»

   01 серпня 2016 року фахівцями відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведена профілактична бесіда на тему «Безпека праці в галузі» з інженерно – технічними працівниками цеху централізованого ремонту електричного обладнання ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот»

   Під час бесіди були обговорені питання охорони праці під час виконання робіт з ремонту електричного обладнання. Особливу увагу на заході приділено безпечному виконанню робіт у вибухо- і пожежонебезпечних зонах, виконанню робіт у стислих умовах, умовах можливої загазованості, у тому числі всередині технологічного обладнання. Також під час бесіди розглядались питання, пов’язані з дотриманням вимог нормативно – правових актів з промислової безпеки та охорони праці під час виконання організаційних заходів з проведення технічних оглядів електрообладнання підвищеної небезпеки (вибухозахищеного електрообладнання та електрообладнання напругою вище 1000 вольт) після проведення ремонтів.

   Проведення профілактичних бесід щодо правил безпечного виконання робіт із співробітниками підприємств – ще один ефективний превентивний захід, який як і проведення семінарів, лекцій, нарад, ін. заходів, спрямован на поліпшення стану охорони праці на підприємствах області. Завдяки цій бесіді співробітники ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», зайняті ремонтом електричного обладнання, оновили та доповнили свої знання з охорони праці, які стануть їм у нагоді кожного робочого дня.

Прочитано 458 раз Последнее изменение Четвер, 04 Серпень 2016 12:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация