Искать


 

Четвер, 04 Серпень 2016 08:30

ГУ Держпраці провело наради та надало консультації з охорони праці представникам підприємств

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці провело наради та надало консультації з охорони праці представникам підприємств

   У другій половині липня фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

   Зокрема, проведено 12 нарад на найбільш актуальні для певних підприємств теми. Наради на тему «Дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця; підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи» відбулись на наступних підприємствах:

   18 липня у ПНВП «АРБАС» (м. Сєвєродонецьк);

   21 липня у ТОВ «Мікротерм» (м. Сєвєродонецьк);

   25 липня у ПАТ «КОТЛООЧИСТКА» (м. Сєвєродонецьк);

   28 липня у ПрАТ «СНВО «Імпульс» (м. Сєвєродонецьк).

   Наради на тему «Утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявність перильного огородження та організація безпечного виконання робіт на висоті» проведено в таких організаціях:

   18 липня у ПНПП «Вікан» (м. Сєвєродонецьк);

   21 липня у ТОВ НКП «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк);

   22 липня у ТОВ «Лисмет» (м. Лисичанськ).

   Наради на тему «Дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання» відбулись на наступних підприємствах:

   19 липня у ТОВ НКП «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк);

   20 липня у ПНПП «Вікан» (м. Сєвєродонецьк);

   27 липня у Луганській філії ДП «Регіональні електричні мережі» (м. Лисичанськ);

   28 липня у Сєвєродонецькому РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»;

   29 липня у ТОВ «Листрансмаш» (м. Лисичанськ).

   Під час цих заходів з працівниками підприємств були обговорені саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Усі наради оформлені протоколами, в яких відповідно до теми заходу запропоновано керівництву підприємств:

   - доведення до відома всіх посадових осіб та працівників про необхідність виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки;

   - проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці.

   Також у другій половині липня фахівцями відділу надано вісім консультацій з питань охорони праці та промислової безпеки представникам підприємств:

   18 липня працівникам відділу освіти Сєвєродонецької міської ради,: на тему «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки» та працівникам ПНВП «АРБАС» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Безпека технологічних процесів та обладнання».

   21 липня працівникам ТОВ «Микротерм» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

   25 липня працівникам ПНПП «Вікан» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Нормативні документи з пожежної безпеки» та працівникам ТОВ «Котлоочистка» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Безпека технологічних процесів та обладнання».

   26 липня працівникам ТОВ НКП «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Нормативні документи з пожежної безпеки» та працівникам ТОВ «Лисстальпром» (м. Лисичанськ) на тему: «Порядок проведення медичних оглядів».

   28 липня працівникам ПрАТ «СНВО «Імпульс» (м.Сєвєродонецьк) на тему: «Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій».

   Під час консультацій фахівці ГУ Держпраці надали кваліфіковані відповіді на запитання співробітник підприємств. Отже, тепер, після отримання консультацій, їх помилки в організації та впровадженні тих, чи інших аспектів систем охорон праці на підприємствах будуть мінімальні.

 

Прочитано 576 раз Последнее изменение Четвер, 04 Серпень 2016 08:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация