Искать


 

Середа, 03 Серпень 2016 11:56

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь в роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників ПАТ «Лисичанськвугілля»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь в роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників ПАТ «Лисичанськвугілля»

   Працівники Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області на підставі листа ПАТ «Лисичанськвугілля» прийняли участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників, зайнятих на роботах підвищеної небезпеки.

   29 липня 2016 року у приміщені Учбово-курсового комбінату ПАТ «Лисичанськвугілля» згідно вимогам «Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці» проведена перевірка знань з питань охорони праці, надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правил поведінки у разі виникнення аварії, у працівників, які переведені з відокремленого підрозділу «Шахта Привільнянська» на інші відокремлені підрозділи ПАТ «Лисичанськвугілля». Під час заходу 25 працівників ВП ПАТ «Лисичанськвугілля» показали задовільні знання нормативно-правових актів з охорони праці. Результат перевірки знань оформлені протоколом засідання комісії.

   З метою сприяння якісному оцінюванню знань екзаменованих співробітників підприємств, фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області постійно приймають участь у роботі екзаменаційних комісій з перевірки знань охорони праці.

 

Прочитано 560 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация