Искать


 

Вівторок, 02 Серпень 2016 11:25

ГУ Держпраці продовжує активну роботу щодо превентивних заходів з охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці продовжує активну роботу щодо превентивних заходів з охорони праці

   Інспекторським складом відділу державного нагляду в АПК , СКС , на транспорті , і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і за об’єктами підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області в період з 27 липня по 02 серпня 2016р проведено наступні превентивні заходи.

   28 липня у Новоайдарському лісомисливському господарстві (смт. Новоайдар) відбулась семінар-нарада на тему «Вимоги безпеки та охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості».

   Інформація, оприлюднена та обговорена під час цього заходу позитивно вплине на поліпшення охорони праці на цьому підприємстві. Особливо актуально проведення подібних заходів на підприємствах лісового господарства в літній період, коли робота на них активізується.

   Того ж дня – 28 липня, фахівець відділу взяв участь у комісії з перевірки знань з охорони праці, яка діяла у Луганському навчально-курсовому комбінаті у м. Новопсков.

   Участь фахівців ГУ Держпраці у подібних заходах сприяє якісному оцінюванню знань екзаменованих співробітників підприємств, тому Головне управління Держпраці у Луганській області постійно приймає участь у роботі екзаменаційних комісій з перевірки знань охорони праці.

   Також за звітній період інспекторам відділу надано чотири консультації з питань охорони праці для представників підприємств:

   29 липня для співробітників Новоайдарського професійного аграрного ліцею (смт. Новоайдар) з питання підготовки до отримання висновку про відповідність умов вимогам охорони праці щодо здійснення освітніх послуг.

   01 серпня для представників ПСП «Дніпро» (смт. Білокуракіно) з питання підготовки до отримання дозволу на виконання робіт з підвищеною небезпекою  .

   01 серпня для співробітників ТОВ «Агро-продсервіс» (м. Новопсков) з питання розроблення маршрутів безпечного руху на території підприємства. Консультація вплинула на поліпшення умов безпечного дорожнього руху на підприємстві.

   02 серпня для представників ТОВ «Заайдарівське» (м. Новопсков) з питання розроблення маршрутів безпечного руху на території підприємства.

   Під час консультацій фахівці ГУ Держпраці надали кваліфіковані відповіді на запитання співробітник підприємств. Отже, тепер, після отримання консультацій, їх помилки в організації та впровадженні тих, чи інших аспектів систем охорон праці на підприємствах будуть мінімальні.

Прочитано 556 раз Последнее изменение Четвер, 04 Серпень 2016 08:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация