Искать


 

П'ятница, 29 Липень 2016 13:38

29 липня відбулась колегія ГУ Держпраці

Оцените материал
(0 голосов)

29 липня відбулась колегія ГУ Держпраці

     29 липня 2016 року відбулося чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області. Участь у колегії взяли начальники управлінь, відділів, завідувачі секторів, інспекторський склад Головного управління Держпраці у Луганській області. Для участі в засіданні були запрошені представники управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Луганській області.
   Заслухали інформацію про здійснення державного контролю за додержанням законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування робочими органами Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (управління у Луганській області, відділення в районах і містах обласного значення) Головним управлінням Держпраці у Луганській області у І півріччі 2016 року, про результати проведення перевірок у виконавчих дирекціях Фонду соціального страхування.
     Підвели підсумки контрольно-профілактичної роботи діяльності Головного управління Держпраці у Луганській області та стан виробничого травматизму за 2 квартал та 1 півріччя 2016 року.
     Заслухали звіт про роботу відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг за І півріччя 2016 року.
     За підсумками засідання колегії Управління Держпраці у Луганській області буде розроблений проект рішення.

Прочитано 578 раз Последнее изменение Понеділок, 01 Серпень 2016 06:57
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация