Искать


 

Середа, 27 Липень 2016 10:48

ГУ Держпраці інформує про виконання плану роботи у другому кварталі 2016 року

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує про виконання плану роботи у другому кварталі 2016 року

       Головне управління Держпраці у Луганській області повідомляємо що у другому кварталі поточного року було виконано план роботи відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні згідно планів роботи Державної служби України з питань охорони праці на 2016 рік та Головного управління Держпраці у Луганській області, так відповідно пункту ІІ.11.1. - «Щодо ремонту тепломеханічного обладнання електростанцій, теплових мереж і тепловикористовувальних установок за нарядами та розпорядженнями, у тому числі підрядними організаціями» проведено 2 тематичні наради у ДТЕК «Луганская ТЄС», ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

     Відповідно пункту ІІ.11.3. – «Щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті на підприємствах металургійної та машинобудівної галузей», було проведено 13 тематичних нарад у ТОВ «ВБФ «Профіль», ТОВ «РОКБА», ТОВ «Мікротерм», ПП «Єкватор» та інші.

      Відповідно пункту ІІ.11.4. – «Щодо виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання на підприємствах машинобудівної галузі були» проведено 18 тематичних нарад у ТОВ НПП «Антекс-автоматика»», ТОВ «Машремприбор», ТОВ «Союзенергомаш» та інші.

      Відповідно пункту ІІ.11.8. – « Щодо безпечного виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В» було проведено 15 тематичних нарад у ТОВ ПрАТ «СНВО «Імпульс», Луганській філії ДП «Регіональні електричні мережі», ПАТ «Сєвєродонецький КМЗ» та інші.

    З посадовими особами підконтрольних підприємств проведено 14 нарад, присвячених до Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня на тему: «Стрес на робочому місці- колективний виклик».

     29.06.2016 року проведено робоче засідання Ради з делегованими спеціалістами служб охорони праці підприємств машинобудівельної галузі, щодо створення та функціонування колегіально консультативно - дорадчих органів при територіальних органах Держпраці - Рад фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі. На засіданні були присутні фахівці служб охорони праці ТДВ «Попаснянський ВРЗ», ЗАТ «СНПО «Імпульс», ТОВ «Листрансмаш», ДП «Сєвєродонецький авторемонтний завод», ПАТ «Сєвєродонецький котельно-механічний завод».

      Загалом у другому кварталі 2016 року відділом проведено 70 нарад щодо безпечного ведення робіт, правил безпеки і безпечної експлуатації машин та обладнання підвищеної небезпеки на піднаглядових підприємствах.

      У другому кварталі 2016 року відділом проведено 80 консультацій з питань охорони праці та промислової безпеки посадовими особами та працівникам підприємств.

 Таким чином, проаналізувавши вищевикладене, отримуємо, що фахівці ГУ Держпраці у своїй діяльності акцентує увагу на проведенні превентивної роботи, здійснюючи, в першу чергу, не каральну, а роз'яснювальну та аудиторську функції – це єдине можливе впливання на стан охорони праці піднаглядових підприємствах в зоні проведення АТО, що дає безсумнівний результат, а саме:

 1. За результатами кожної наради приймаються рішення та оформлюється протоколами - що є своєрідною тематичною пам'яткою в роботі служби управління охорони праці на підприємстві.

     В рамках тематичних нарад з питань охорони праці запропоновано керівникам підконтрольних підприємств та фахівцям зосередити роботу на організації та безпечному проведенню робіт підвищеної небезпеки, а також підвищити рівень організації проведення щодо профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників..

 2. Через членів створеної громадської Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі маємо можливість скоординувати та проконтролювати виконання планів роботи служби охорони праці на відповідних підприємствах. Проводиться обмін практичним досвідом та багатолітніми напрацюваннями фахівців служб охорони праці з питань підвищення безпеки промислового виробництва та покращення умов праці, розслідування нещасних випадків і аварій на підприємствах галузі.

 3.   Мета надання консультацій представникам підприємств підвищити особистий рівень посадових осіб та працівників знань в галузі охорони праці.

 

Прочитано 500 раз Последнее изменение Понеділок, 01 Серпень 2016 07:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация