Искать


 

Середа, 27 Липень 2016 08:20

ГУ Держпраці інформує про закінчення спеціальних розслідувань нещасних випадків

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує про закінчення спеціальних розслідувань нещасних випадків

              Головним управлінням 18.07.2016 р. закінчено спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався 08.06.2016 р. о 13 год. 35 хв. на ВП "Шахта ім. Д.Ф. Мельникова" ПАТ "Лисичанськвугілля" з гірником очисного забою. Внаслідок нещасного випадку гірник очисного забою помер у лікарні.

            Комісія прийшла до висновку, що причинами настання нещасного випадку із смертельним наслідком є – порушення технологічного процесу, невиконання вимог інструкції з охорони праці для гірника очисного забою, невиконання посадових обов’язків майстром гірничим дільниці №1.

      Головним управлінням 21.07.2016 р. закінчено спеціальне розслідування випадку смерті, що стався 13.06.2016 р. після перерви о 14 годині 00 хвилин   у приміщенні гаражу ВП "Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт Білогорівка" КУ "Попаснянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" з водієм (1964 р.н.).

            Комісія прийшла до висновку, що причиною настання випадку смерті є - незадовільний стан здоров’я.

            Смерть потерпілого не знаходиться у причинно-наслідковому зв’язку з умовами та характером праці та не пов’язана з виробничим процесом і даний випадок смерті визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом.

              Головним управлінням 22.07.2016 р. закінчено спеціальне розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався 05.07.2016 р. о 09 год. 20 хв. з працівником ТОВ «ТЕХЛІСРЕСУРС» (1991р.н.) під час виконання лісосічних робіт на території ДП «Старобільське ЛМГ» Старобільського лісництва квартал 87 виділ 4, яка розташована в урочищі «Шульгінське».      

          Комісія прийшла до висновку, що причинами настання нещасного випадку із смертельним наслідком є – виконання робіт за власною ініціативою при відсутності трудових відносин з ТОВ «ТЕХЛІСРЕСУРС».

          Потерпілий не мав трудових відношень з ТОВ «ТЕХЛІСРЕСУРС» тому даний випадок смерті визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом.

           

Прочитано 469 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация