Искать


 

Понеділок, 25 Липень 2016 06:22

ГУ Держпраці інформує щодо системи публічних електронних закупівель «ProZorro»

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо системи публічних електронних закупівель «ProZorro»

   З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері та розвитку добросовісної конкуренції, Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про публічні закупівлі» 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон).

   Цей Закон установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

   Він вводиться в дію з 1 квітня 2016 року для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання і з 1 серпня 2016 року для всіх замовників.

   Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 1 Закону: «електронна система закупівель - інформаційно-телекомунікаційна система, що забезпечує проведення процедур закупівель, створення, розміщення, оприлюднення та обмін інформацією і документами в електронному вигляді, до складу якої входять веб-портал Уповноваженого органу, авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією та документами».

   Оприлюднення інформації про закупівлі здійснюється замовниками на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель через авторизовані електронні майданчики. Таким веб-порталом у складі електронної системи закупівель є інформаційно-телекомунікаційна система «ProZorro».

   Також Міністерство економічного розвитку і торгівлі України створило спеціальний інформаційний ресурс для замовників – «Infobox». Завданням ресурсу є забезпечення інформаційної підтримки замовникам під час переведення всіх закупівель в електронну систему «ProZorro».

   Таким чином, з 01.08.2016 року всі державні закупівлі в Україні мають здійснюватися через систему публічних електронних закупівель «ProZorro».

 

Прочитано 495 раз Последнее изменение Понеділок, 25 Липень 2016 06:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация