Искать


 

Четвер, 21 Липень 2016 11:08

«До корупції – нульова толерантність» – Голова Держпраці Роман Чернега

Оцените материал
(1 Голосовать)

«До корупції – нульова толерантність» – Голова Держпраці Роман Чернега

   На розширеній нараді з працівниками центрального апарату Держпраці, керівниками обласних управлінь Держпраці та директорами державних підприємств, що входять до сфери управління Держпраці, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега вкотре наголосив на недопущенні проявів корупції в органах державної влади.

   «Президент України, Прем’єр-міністр України, керівники всіх органів державної влади вибрали невідворотній курс на боротьбу з корупцією. Випадок, який трапився 16 липня, щодо затримання Першого заступника Голови Держпраці – це ще один приклад для кожного виконавця, який не хоче працювати відповідно до законів та шукає вигоду особисто для себе», – зауважив Роман Чернега.

   У коментарі журналістам Голова Держпраці розповів про офіційну розмову з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою щодо факту затримання Михайла Бардонова – Першого заступника Голови Держпраці.

   «Я доповів, що стався такий, м’яко кажучи, прикрий випадок у Державній службі України з питань праці. Ми скоординували з ним дії, що стосуються профілактики та попередження корупції», – зазначив Роман Чернега.

   Наразі є розпорядження Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про відсторонення Михайла Бардонова від посадових обов’язків, поки він не є звільненим, таку процедуру вимагає Закон України «Про державну службу».

   Також Роман Чернега розказав про обшуки правоохоронцями, у тому числі ті, які відбулися в робочому кабінеті Голови Держпраці та його помешкані.

   «Так, обшуки були, але не було виявлено фактів моїх протизаконних дій» – наголосив Голова Державної служби України з питань праці.

   Наразі триває слідство щодо випадку, який стався з Першим заступником Голови Держпраці, у свою чергу Державна служба України з питань праці надає всі необхідні матеріали правоохоронним органам, демонструючи свою відкритість та антикорупційну мету в органах державної влади.

   Інтервю Романа Чернеги телеканалу «112»: https://www.youtube.com/watch?v=oxPWHmvKD1o

 

http://dsp.gov.ua/до-корупції-нульова-толерантність/

 

Прочитано 508 раз Последнее изменение Понеділок, 01 Серпень 2016 07:15
Автор

Автор-редактор статей

Медиа

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация