Искать


 

Середа, 20 Липень 2016 12:22

Створено громадську Раду при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці

Оцените материал
(0 голосов)

Створено громадську Раду при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці

   За ініціативи Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області 14 липня 2016 року в актовій залі Шахтобудівельного управління ПАТ «Лисичанськвугілля» з метою створення громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля» проведено установчі збори за участі представників професійних спілок та їх об’єднань.

   Цей захід відбувся на виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. №990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві,

   На установчих зборах, у відповідності з порядком денним, доведений зміст Постанови КМУ від 3 листопада 2010 р. N 996 м. Київ «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», проект Положення про громадську Раду при Управлінні гірничого нагляду, розробленого на підставі Типового, сформований склад Ради з представників структурних підрозділів ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля», Лисичанського територіального комітету профспілки працівників вугільної промисловості.

   Шляхом особистого голосування Головою Ради обраний заступник генерального директора з охорони праці ДП «Первомайськвугілля» Сташевський Г.С., заступником Голови – заступник генерального директора з охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» Асєєв М.І., секретарем Ради – начальник відділу служби охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» Морев С.І.

   На засіданні підписано та затверджено Положення про громадську Раду фахівців служб охорони праці підприємств вугільної галузі при Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області та створено робочу групу для розробки плану роботи громадської Ради на ІІ півріччя 2016 року.           

Прочитано 539 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация