Искать


 

Понеділок, 18 Липень 2016 07:59

У першій половині липня ГУ Держпраці провело ряд лекцій на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

У першій половині липня ГУ Держпраці провело ряд лекцій на підприємствах області

   У першій половині липня, з 01 по 15 липня, фахівці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області провели лекції на підприємствах області. Під час заходів було висвітлено ряд актуальних та важливих тем.

   Одним із важливих аспектів роботи на будь-якому підприємстві є безпечні умови праці для робітників. Лекції на тему «Гарантії прав громадян на охорону праці» проводились на таких підприємствах: 11.07. - ПП «ЛисАвтоТранс», 12.07. - ТОВ НВП «Рекон-М», 13.07. - ТОВ «ВЕГО», 14.07. - ТОВ «Беттері».

   Система охорони праці підприємства включає у себе атестацію робочих місць. Лекції з питання «Порядок проведення атестації робочих місць» прочитані у таких організаціях: 01.07. - Марківська районна Державна адміністрація, 02.07. - Марківське міжрайонне управління експлуатації газового господарства; 05. 07. - Відділення виконавчої дирекції Фонду Соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Станично-Луганському районі.

   Надійна робота системи охорони праці підприємства залежить не тільки від керівництва, а й від пересічних робітників організації. Враховуючи повсюдне використання комп’ютерної техніки, фахівці ГУ Держпраці постійно проводять лекції на тему «Шкідливий вплив комп’ютера на здоров’я людини». У липні такі лекції пройшли 11 та 14 числа Лисичанському міському центрі зайнятості. Ще одним із негативних факторів, що впливають на працівників у літній період є спека. Тому вкрай актуальними були лекції на тему « Як вберегтися від спеки та уникнути наслідків її дії», які відбулись 14.07. у ТОВ «Беттері», 11.07. у Філії «Лисичанський райавтодор» ДП «Луганський облавтодор» і 13.07. у Лисичанському міському центрі зайнятості.

   Недивлячись на зусилля ГУ Держпраці та відповідальних за охорону праці робітників підприємств, нещасні випадки періодично все-таки трапляються. З огляду на такі випадки, держава законодавчо установила згальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві. Лекції на цю тему відбулись у наступних закладах: 08.07. - ЖЕК №3 м.Лисичанськ, 11.07. Філія «Лисичанський райавтодор» ДП «Луганський облавтодор», 13.07. - Лисичанський міський центр зайнятості, 14.07. - ТОВ «Беттері». 15.07. - ТОВ «Ялинкові прикраси».

   Окрему увагу законодавство приділяє праці молоді та жінок. Лекції «Працевлаштування молоді» відбулись 14.07. у НВК «Гарант» і 15.07. у ТОВ ВТФ «Шарм», а лекція «Використання праці жінок» - 11.07. у ПП «ЛисАвтоТранс».

   Робота на будь-якому підприємстві починається з укладення трудового договору. Саме ця тема висвітлювалась під час лекцій 08.07. у КП «ЖЕК» №3 м.Лисичанська і 11.07. у Філії «Лисичанський райавтодор» ДП «Луганський облавтодор». А винагородою за працю є заробітна плата. Тема «Оплата праці» висвітлювалась під час лекцій 13.07. у ТОВ «Парус» і 14.07. у КП «ЖЕК №1» м. Лисичанська.

   Завдяки цим лекціям їх слухачі оновили та доповнили свої знання з різних аспектів трудової діяльності. Робота з проведення превентивних заходів Головним управлінням Держпраці у Луганській області триває.

               

 

Прочитано 645 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация