Искать


 

Середа, 06 Липень 2016 12:55

ГУ Держпраці прийняло участь у роботі екзаменаційних комісій

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці прийняло участь у роботі екзаменаційних комісій

   Наприкінці червня фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли учать у роботі екзаменаційних комісій з перевірки знань охорони праці. Зокрема, інспектори відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і за об’єктами підвищеної небезпеки ГУ Держпарці прийняли участь у роботі наступних комісій:

   22 та 23 червня за зверненням ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» прийнято участь в роботі Державних кваліфікаційних комісій з атестації за професіями: «Електрогазозварник» та «Машиніст крана автомобільного». За результатами іспиту слухачам за професією «Електрогазозварник» присвоєна кваліфікація та розряд, а за професією «Машиніст крана автомобільного» подано протокол на отримання посвідчень.

   Також 23 червня за зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки» прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з приймання знань з «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» (НПАОП 0.00-1.01-07).

   За зверненням ДП «Луганський експертно-технічний центр держпраці» інспектори ГУ Держпраці прийняли участь у двох заходах:

   24 червня – в роботі екзаменаційної комісії з приймання знань з «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» НПАОП 0.00-1.59-87; Система стандартів безпеки праці і промислова безпека у будівництві ДБН А.3.2-2-2009.

   29 червня – в роботі екзаменаційної комісії з приймання знань з низки нормативно-правових актів з охорони праці, пов’язаних з експлуатацією посудин, що працюють під тиском, експлуатації трубопроводів і котлів. (НПАОП 0.00-1.59-87; НПАОП 0.00-1.11-98; НПАОП 0.00-1.26-96; «НПАОП 0.00-1.60-66).

   Того ж дня – 29 червня, за зверненням ТОВ НВП «ЗОРЯ» прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з приймання знань з Правил пристрою та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, технології і ремонту та технічного обслуговування.

   Окрім цих заходів, наприкінці червня фахівці відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами надали консультації з питань охорони праці представникам підприємств та провели ряд семінарів-нарад на такі теми, як «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті», «Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт» та інші.

 

Прочитано 595 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация