Искать


 

Субота, 02 Липень 2016 10:37

У другій половині червня фахівці ГУ Держпраці прочитали ряд лекцій

Оцените материал
(0 голосов)

У другій половині червня фахівці ГУ Держпраці прочитали ряд лекцій

   У другій половині червня фахівці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд лекцій на підприємствах області.

   22 та 24 червня у Лисичанському міському управлінні ГУ ДСНС України у Луганській області були прочитані лекції на тему «Стрес на робочому місці», «Умови праці на виробництві та методи захисту працівників від негативного впливу шкідливих факторів» і «Проведення атестації робочих місць за умовами праці».

   У ці ж дні – 22 та 24 червня у Лисичанському міському центрі зайнятості відбулись лекції на тему «Шкідливий вплив комп’ютера на здоров’я людини».

   23 червня співробітникам ТОВ «Профдезцентр» прочитана лекція «Професійні захворювання».

   23 та 24 червня фахівці ГУ Держпраці відвідали Лисичанські житлово – експлуатаційні контори: КП «ЖЕК №3» і КП «ЖЕК №5». У цих закладах відбулись лекції на тему «Надання першої допомоги при ураженнях електричним струмом» і «Стрес на робочому місці».

   24 червня працівникам ТОВ «Сєвєродонецький завод теплоізоляційних виробів» прочитано одразу три лекції на такі теми: «Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці», «Умови праці та методи захисту працівників від шкідливих факторів» і «Оплата праці».

   Також 24 червня у ТОВ «Ялинкові прикраси» відбулась лекція «Право працівника на оплату праці та його захист».

   29 червня фахівці ГУ Держпраці знов завітали до КП «ЖЕК №3» м. Лисичанська з лекцією «Як вберегтися від спеки та наслідків її дії».

   Головне управління Держпраці у Луганській області проводе активну превентивну роботу з охорони праці, у рамках якої і надалі на підприємствах області будуть проводитись лекції на актуальні теми.

Прочитано 488 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация