Искать


 

Середа, 29 Червень 2016 14:03

ГУ Держпраці прийняло участь у засіданні Лисичанської міської ради

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці прийняло участь у засіданні Лисичанської міської ради

   22 червня 2016 року співробітник Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області прийняв участь у засіданні Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

   На раді також були присутні представники Головного управління Держсанепідемслужби у Луганській області, Головного управління ДСНС України у Луганській області, виконавчої дирекції Фонду ССНВ України в м. Лисичанську, територіального медичного обʼєднання, відділу освіти Лисичанської міської ради та ін.

            Під час засідання розглядались наступні питання:

1. Про стан охорони праці на підприємствах міста та фінансування заходів на охорону праці, в т.ч. на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля».

2. Про стан санітарно-епідемічної ситуації у місті Лисичанську та заходи щодо попередження епідемічних ускладнень у 2016 році.

3. Про проведення роз’яснювальної роботи в навчальних закладах щодо безпечного поводження під час виявлення вибухово-небезпечних предметів.

   Відповідно до плану заходу, учасники ради оприлюднили та обговорили з присутніми інформацію щодо діяльності організацій, які вони представляли.

 

Прочитано 570 раз Последнее изменение Четвер, 30 Червень 2016 05:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация