Искать


 

Вівторок, 21 Червень 2016 06:17

У першій половині червня ГУ Держпраці провело ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(1 Голосовать)

У першій половині червня ГУ Держпраці провело ряд превентивних заходів на підприємствах області

   У першій половині червня фахівці Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області.

   Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості з початку місяця проведена низка превентивних заходів.
   У тому числі  проведено ряд лекцій по нормативно-правовим актам з охорони праці та промислової безпеки на такі теми:  «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті» (НПАОП 0.00-1.15-07), «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів» (НПАОП 40.1-1.21-98), «Правила з техніки безпеки та промислової санітарії при експлуатації нафтобаз і автозаправних станцій» (НПАОП 63.2-1.13-87), «Типове положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці» (НПАОП 0.00-4.12-05) та інші.
Лекції проводились у м. Рубіжне на ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря», ПП «Хімпостачальник», ТОВ «НВФ «Мікрохім» та у структурних підрозділах ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот».
    Також у період з 14 по 15 червня 2016 року співробітники відділу у  складі робочої комісії перевіряли будівлі та території ДЗЗОВ «Зоря», а також наявність документації, необхідної для безпечної роботи закладу.

    Фахівцям відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами за зверненнями представників підприємств надавалось ряд консультацій.  
    За звітній період було проведено декілька нарад-семінарів. А саме:
06 червня з  працівниками ДП  «ЛСУ-10» (м. Лисичанськ) з питань охорони праці і промислової безпеки у будівництві, правила охорони праці під час роботи з інструментами та пристроями. Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт, правила безпечного виконання робіт на висоті.
09 червня з працівниками  Науково-виробничої і комерційній фірми «МЕТА» ( м. Сєвєродонецьк) з питань охорони праці і промислової безпека у будівництві, правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями; вимог безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт і профілактики виробничого травматизму на підприємстві.
13 червня з  працівниками котельної ДЗУОО  «ЗАРЯ» (м. Лисичанськ) з питання правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском.
     Також 10 червня інспектор відділу за зверненням ДП «Луганський експертно-технічний центр держпраці» прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з приймання знань з питань ряду нормативно-правових актів з охорони праці.

    Співробітники відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та в машинобудуванні в період з 03 по 10 червня провели сім нарад з охорони праці та надали 16 консультацій представникам підприємств.  
    Відповідно до специфіки підприємств під час нарад були розглянуті наступні теми:
- «Дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт»,
- «Умови безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання».
- «Дотримання правил безпеки під час ремонту тепломеханічного обладнання електростанцій, теплових мереж і тепловикористовувальних установок», ін.
    Під час надання консультацій представників підприємств цікавили такі питання:
- оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки;
- порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій;
- правила охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин;
- забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту, ін..

     Фахівці відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку проведено ряд превентивних заходів.
   Проведено 13 семінарів. В залежності від специфіки підприємства під час семінарів розглядались такі теми:
- «Вимоги безпеки під час  проведення весняно-польових робіт»;
- «Дотримання вимог безпеки праці  під час організації виконання робіт на автомобільному транспорті»;
- «Вимоги безпеки під час навантаження, розвантаження та перевезення вантажів автомобілями», інші.
     Надано понад 20 консультацій, під час яких порушувались такі питання:
- присвоєння групи з енергобезпеки
- вимоги безпеки при зернозбиральних роботах,
- періодичність прохдження перевірки знань з охорони праці .
- порядок отримання висновку для акредитації закладу.
- перевірка знань з охорони праці вимоги до рерсоналу при обслуговуванні ТП напругою більш 1000в. та інші.
   Також прийнято участь у перевірці знань з питань дотримання умов з охорони праці на підприємствах ТОВ «ПРИВАТ-ТРЕЙД», Луганська філія РРТ, КП «Сєвєродонецьккомунсервіс».  


     Спеціалісти відділу державного нагляду в газовому комплексі прийняли і відповіли на 8 звернень громадян та провели 7 семінарів на такі теми: ««Безпечне використання газу у побуті». «Стан виробничого травматизму, заходи попередження», «Загальні питання охорони праці».
     Семінари пройшли наступних закладах: Донцівська селищна рада, Новопсковський р-н; УПФУ в Марківському районі Луганській області; ФОП Воловіков І.М.,  с. Половинкіне, Старобільського р-ну;  Новопсковській державній районній ветеринарній медицині; Товариство «Червоний хрест»; Музина школа Марківського районного відділу культури; Районний будинок культури Марківського районного відділу культури.

 

Прочитано 532 раз Последнее изменение Вівторок, 21 Червень 2016 06:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация