Искать


 

Четвер, 09 Червень 2016 06:20

Увага! Анонс!

Оцените материал
(1 Голосовать)

Увага! Анонс!

    На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. №990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно- гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві при Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області створюється Громадська Рада фахівців служб охорони праці підприємств вугільної галузі та гірничорудної промисловості.

    12 липня 2016 року о 10 годині за адресою м. Лисичанськ, вул. Пирогова, 5 (актовий зал будівлі ШБУ ПАТ «Лисичанськвугілля») відбудуться установчі збори представників вугільних підприємств, професійних спілок та їх об’єднань.

    На засіданні буде розглянуто питання щодо мети створення Громадської Ради, вибори Голови та секретаріату Ради, порядку проведення засідань, розробки планів роботи та ін.

  Для участі в установчих зборах представників ПАТ «Лисичанськвугілля», ДП «Первомайськвугілля», професійних спілок працівників вугільних підприємств та їх територіальних об’єднань (не більш однієї особи від структурного підрозділу) необхідно надати заяву у довільній формі до Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області не пізніше 01 липня 2016 року.

    Щодо роз’яснення деяких питань просимо звертатися до ініціативної групи (відповідальна особа Горячев Сергій Володимирович) на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., або за номером телефону (064-51) 9-63-06.

 

 

Прочитано 585 раз Последнее изменение Четвер, 09 Червень 2016 06:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация