Искать


 

Понеділок, 06 Червень 2016 11:39

У травні ГУ Держпраці провело ряд превентивних заходів щодо охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

У травні ГУ Держпраці провело ряд превентивних заходів щодо охорони праці на підприємствах області

   У другій половині травня фахівці Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів щодо охорони праці на підприємствах області.
   За цей період фахівці відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами провели ряд семінарів-нарад на підприємствах області, під час яких розглядались наступні питання:
- охорона праці і промислова безпека у будівництві;
- правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями;
- вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт;
    - правила безпечного виконання робіт на висоті.

   Також працівники відділу прийняли участь у роботі двох екзаменаційних комісій з перевірки знань охорони праці.

   Співробітниками відділу державного нагляду в газовому комплексі  надано шість консультацій з питань охорони праці та проведено семінари на такі теми: «Безпечне використання газу у побуті», «Стан виробничого травматизму, заходи попередження», «Загальні питання охорони праці».  

  Семінари проходили у Марківському аграрному ліцею (смт. Біловодськ), Марківському і Старобільському МРУЕГГ і у Марківському відділенні Старобільської ОДПІ в Луганській області.

   Фахівцями відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні проведено ряд превентивних заходів: надано 17 консультацій з питань охорони праці та промислової безпеки,  проведено сім нарад на наступні теми:
- «Дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання»;

- «Безпечне виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В»;

- «Утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті»;

- «Виконання вимог з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт»;
-  «Правила безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском».

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в  агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку проведено 15 семінарів-нарад:
    - для працівників підприємств сфери транспорту проведено семінари на тему «Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання  вантажувально-розвантажувальних робіт  на автомобільному транспорті»;
    - для працівників підприємств агропромислового комплексу на тему  «Вимоги безпеки та охорони праці  під час проведення  лісозаготівельних  робіт» і «Вимоги безпеки під час  проведення весняно-польових робіт»;
    - у Професійно-технічному ліцею і Будівельному професійному ліцею (м. Лисичанськ) на тему: «Охорона праці під час проходження виробничої практики неповнолітніх».
    Також фахівцями відділу надано понад 20 консультацій та прийнято участь у роботі двох екзаменаційних комісій з перевірки знань охорони парці.  
    Головне управління Держпраці у Луганській області і надалі буде продовжувати активну роботу щодо превентивних заходів задля поліпшення охорони праці на підприємствах області.  
      

Прочитано 467 раз Последнее изменение Понеділок, 06 Червень 2016 11:45
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация