Искать


 

Середа, 01 Червень 2016 12:22

31 травня відбулась колегія ГУ Держпраці

Оцените материал
(2 голосов)

31 травня відбулась колегія ГУ Держпраці

   31 травня 2016 р. у залі засідань ПАТ «Лисичанськвугілля» відбулось засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області.

   Участь у колегії взяли начальники управлінь, відділів, завідувачі секторів, інспекторський склад Головного управління Держпраці у Луганській області. Також для участі в заході були запрошені представники вугільних підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», управління агропромислового розвитку Старобільської райдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області, ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ».

    Під час засідання колегії була оприлюднена наступна інформація:

- щодо ефективності системи управління виробництвом та охороною праці у вугільній промисловості, забезпечення робітників засобами індивідуального і колективного захисту на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля»;

- підсумки проведення превентивних заходів щодо дотримання вимог безпеки під час проведення весняно-польових робіт суб’єктами господарювання агропромислового комплексу;

- щодо створення та функціонування колегіальних консультативно-дорадчих органів при управлінні нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки – Рад фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі.

   Заступник генерального директора з охорони праці та надзвичайних ситуацій ПАТ «Лисичанськвугілля» та заступник генерального директора з охорони праці ДП «Первомайськвугілля» доповіли про стан дії системи управління охороною праці на підвідомчих шахтах та забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту впродовж поточного року.

   Заслухали начальника управління з питань праці про проведену роботу по виконанню превентивних заходів щодо виявлення неоформлених трудових відносин на підприємствах Луганської області. Начальник управління платежів до пенсійної системи і захисту прав застрахованих осіб Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області наголосила, що питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення має першорядне значення, оскільки саме легалізація зарплати повинна стати основним джерелом наповнення бюджету Пенсійного фонду.

   За підсумками засідання колегії Головного Управління Держпраці у Луганській області розроблюється проект рішення.

 

Прочитано 650 раз Последнее изменение Середа, 01 Червень 2016 12:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация