UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 13 Січень 2021 12:24

У ПАТ Рубіжанський картонно-тарний комбінат проведено превентивні заходи з питань охорони праці та захід державного нагляду

Оцените материал
(0 голосов)

    Напочатку січня 2021 року в ПАТ "Рубіжанський картонно-тарний комбінат" завершилася перевірка додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, яка проводилася фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області на підставі листа генерального директора підприємства.

    Основну увагу під час заходу нагляду інспектори Головного управління Держпраці звернули увагу на умови експлуатації навантажувачів та загальні питання охорони праці. Разом з тим були проведені технічні консультації.

    В ході спілкування із працівниками підприємства, були обговорені вимоги Типового положення про порядок проведення навчання й перевірки знань із питань охорони праці, НПАОП 0.00-4.12-05 відносно обсягу та повноти проведення повторних інструктажів, оформлення та ведення Журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці, а також порядок проведення та оформлення інструктажу на І групу електробезпеки. Були дані роз’яснення хто саме має право проведення інструктажу, хто повинен його організувати і забезпечити, а також хто несе відповідальність за його проведення.

    Також були дані роз'яснення щодо вимог Положення про розробку інструкцій з охорони праці НПАОП 0.00-4.15-98, а саме – щодо складу та необхідної інформації, яка має бути зазначена у тексті інструкцій з охорони праці. Та щодо вимог Правил охорони праці під час експлуатації навантажувачів НПАОП 0.00-1.83-18. Під час консультацій були обговорені питання щодо облаштування робочих зон, стану шляхів, питання ведення паспортів навантажувачів, реєстрації щоденного обслуговування, питання Державного технічного огляду та інше.

Прочитано 153 раз Последнее изменение Середа, 13 Січень 2021 12:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация