UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 13 Січень 2021 12:00

До уваги суб’єктів господарювання будівельної галузі, керівників та замовників будівельних робіт!

Оцените материал
(2 голосов)

    З метою попередження та уникнення виробничого травматизму суб’єктам господарювання будівельної галузі необхідно забезпечити додержання  Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках (НПАОП – 45.2 – 7. 03 – 17).

    Відповідно до розділу ІІ, зазначених вимог, замовник або керівник будівництва зобов’язаний не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку виконання будівельних робіт направити у територіальний орган Державної служби України з питань праці попередню інформацію про виконання будівельних робіт за формою згідно з додатком 2 до Мінімальних вимог (далі - Попередня інформація) в одному із таких випадків:

  • якщо передбачена тривалість будівельних робіт перевищує 30 робочих днів і на будівельних роботах одночасно буде зайнято понад 20 працівників та фізичних осіб;
  • якщо планований обсяг виконання будівельних робіт перевищує 500 людино-днів.

    Один примірник Попередньої інформації повинен бути розміщений замовником або керівником будівництва на видному для всіх учасників будівництва місці, розташованому на території будівельного майданчика.

     Попередня інформація, що розташована на будівельному майданчику, повинна постійно оновлюватись у разі її зміни.

     Звертаємо увагу! Замовники або керівники будівництва, які вчасно не направлять до територіального органу Держпраці попередню інформацію про виконання будівельних робіт, будуть включені до плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2022 рік.

Прочитано 74 раз Последнее изменение Середа, 13 Січень 2021 12:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация