Искать


 

Вівторок, 24 Травень 2016 08:46

ГУ Держпраці провело ряд превентивних заходів щодо охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці провело ряд превентивних заходів щодо охорони праці на підприємствах області

    У першій половині травня фахівці Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів щодо охорони праці на підприємствах області.
   За цей період фахівці Відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами прийняли участь в перевірки знань з охорони праці співробітників ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ» та провели декілька семінарів-нарад на підприємствах області.
    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості проведена низка превентивних заходів. Зокрема, в інформаційно-консультаційних пунктах відділу були надані консультації представникам підприємств з питань охорони праці та промислової безпеки: проведення перевірки знань працівників з охорони праці, професійної підготовки та перепідготовки кадрів, проведення стажування робітників на виробництвах, їх медичних оглядів, ін.
   Співробітниками відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено ряд семінарів та нарад на підприємствах та різноманітних закладах області. Під час заходів були висвітлені такі теми, як «Безпечне використання газу у побуті», «Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків», «Безпека використання газу на виробництві, травматизм в наслідок використання газу у побут» та інші.
    Фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, зокрема, проведені наради на підприємствах області, під час яких розглядались такі теми: «Безпечне виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В» і «Дотримання правил безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання». Також надано консультації представникам підприємств на наступні теми: «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій», «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки», «Розслідування та ведення обліку нещасних випадків», ін.
     Інспекторським складом відділу державного нагляду в  агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті , і у зв’язку надано три консультації представникам підприємств та проведено ряд семінарів для працівників підприємств сфери агропромислового комплексу та транспорту. Під час заходів були розглянуті такі теми: «Вимоги безпеки та охорони праці при підготовці та виконанні весняно-польових робіт», «Вимоги безпеки під час проведення лісозаготівельних  робіт», «Дотримання вимог безпеки праці  під час організації виконання робіт ватажувально-розвантажувальних робіт на автомобільному транспорті», ін.
     Головне управління Держпраці у Луганській області і надалі буде продовжувати активну роботу щодо превентивних заходів задля поліпшення охорони праці на підприємствах області.  
    
    

Прочитано 607 раз Последнее изменение Вівторок, 24 Травень 2016 08:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация