UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 30 Грудень 2020 14:27

Інспектором Головного управління Держпраці проведено семінар з працівниками Новопсковського МРУЕГГ

Оцените материал
(1 Голосовать)

    30 грудня головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провів семінар з інженерно-технічними працівниками Новопсковського міжрайонного управління по експлуатації газового господарства (Новопсковське МРУЕГГ) на тему: «Запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

    Напочатку семінару головний державний інспектор наголосив, що відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, необхідно суворо дотримуватись санітарних та протиепідемічних заходів.

    В ході заходу його учасникам були надані наступні рекомендації щодо профілактики розповсюдження COVID-19

  1. У громадських місцях тримати безпечну відстань від інших осіб;
  2. Сприяти регулярному та ретельному миттю рук особами, які перебувають у громадських місцях: мильною водою або дезінфікують руки спиртовмісним засобом (мінімум 60%).
  3. Переконатися, що працівники, замовники та підрядники мають доступ до місць, де вони можуть мити руки з милом.
  4. Розміщувати дезінфікуючі дозатори на видимих місцях в робочій зоні та стежити за тим, щоб ці дозатори регулярно заправлялися.
  5. Розміщувати інформацію про те, як правильно мити руки на видимому місці.
  6. Поєднувати вищезгадані заходи з іншими засобами комунікації, такими як навчання персоналу та фахівців з охорони праці.
  7. Звернути особливу увагу на рекомендації: що під час роботи НЕ торкатися обличчя руками, особливо губ, носа та очей, а також дотримуйтесь гігієни кашлю та дихання.
  8. Докладати усіх зусиль, щоб робочі місця були чистими та гігієнічними:

 дотикові поверхні, включаючи письмовий стіл, стійки та столи, дверні ручки, вимикачі світла, поручні та інші предмети (наприклад, телефони, клавіатури), повинні регулярно протирати дезінфікуючим засобом або протирати водою та миючим засобом,

 всі ділянки , які часто використовуються, такі як туалети, загальні приміщення, слід регулярно та ретельно очищати, використовуючи воду та миючий засіб.

  1. Обмежувати ділові поїздки та звезти до мінімуму спілкування з іноземними делегаціями. Працівник має право відмовитись від участі в іноземній делегації, якщо є загроза зараження корона вірусом SARS-CoV-2 у країні призначення.
  2. Сприяти віддаленій роботі для людей, які повертаються з коронавірусу SARS-CoV-2.

    Пам’ятаймо завжди: дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя!

    Також інспектори відділу державного нагляду в газовому комплексі в рамках профілактики виробничого травматизму на піднаглядних підприємствах, постійно надають в дистанційному форматі консультації та роз’яснення представникам суб’єктів господарювання.

Прочитано 282 раз Последнее изменение Середа, 30 Грудень 2020 14:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация