UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 29 Грудень 2020 15:01

Інспектор Головного управління Держпраці взяв участь у комісії з проведення кваліфікаційної атестації випускників регіонального центру професійної освіти ЛНУ ім. Шевченка

Оцените материал
(2 голосов)

    Інспектором відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області прийнято участь в роботі комісії з проведення кваліфікаційної атестації (захист дипломних робіт та проектів) з професії «Машиніст крана автомобільного» у Відокремленому підрозділі «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

    На захист комісії надавались студентами проєкти з питань безпечного виконання будівельних робіт із застосуванням вантажопідіймальних кранів, проведення обслуговування та ремонту вантажопідіймальної техніки та обладнання. За результатами проведеної атестації студенти показали достатньо високі знання з теоретичного і практичного питання застосування та виконання робіт вантажопідіймальною технікою. По закінченню атестації студентам були вручені посвідчення «Машиніст крана автомобільного».

Прочитано 303 раз Последнее изменение Вівторок, 29 Грудень 2020 15:02
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация