UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 29 Грудень 2020 08:25

Посадовець Головного управління Держпраці взяла участь в обласній нараді, яка відбулась у Головному управлінні ПФУ в Луганській області

Оцените материал
(1 Голосовать)

    За участі начальника управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області відбулась нарада з питань забезпечення наповнення бюджету за рахунок сплати обов’язкових платежів (внесків) та погашення заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яка відбулась у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області.

    Також у нараді прийняли участь представники Державної податкової служби, Управління забезпечення примусового виконання рішень, Центру зайнятості та Управління стратегічних розслідувань Нацполіції України.

    До участі у заході були запрошені керівники комунальних підприємств регіону, а саме: комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба», «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора №1», «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора №3», «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора №5», «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора №6», «Лисичанська ЖЕК №8», «Лисичанськтепломережа», «Лисичанськміськсвітло», «Лисичанський шляхрембуд». комунальне підприємство Лисичанської міської ради «Електроавтотранс» та Лисичанське комунальне спеціалізоване підприємство по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал».

    Під час наради розглядалося питання – погашення заборгованості та налагодження платіжної дисципліни. Слід зазначити, що борги по деяких житлово-експлуатаційних конторах вже перетнули межу десятиліття.

Прочитано 314 раз Последнее изменение Вівторок, 29 Грудень 2020 08:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация