UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 28 Грудень 2020 09:46

Спільно зі співробітниками Східного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки інспектори Головного управління Держпраці провели низку превентивних заходів

Оцените материал
(0 голосов)

    На виконання доручення Державної служби України з питань праці від 02.03.18 № 59/43-18 інспекторським складом Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з посадовими особами Східного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, відповідно до п.2.5 частини другої, пп. 3.6, 3.7 частини третьої угоди про співпрацю між Державною службою України з питань праці та Державної служби України з безпеки на транспорті від 18.09.2017 продовжується робота з проведення превентивних заходів з метою попередження та недопущення травматизму, нещасних випадків, дотримання безпеки руху, посилення контролю з боку відповідних служб за суб’єктами господарювання працюючих у відповідному напрямку.

    Відповідно до плану роботи Головного управління Держпраці у Луганській області, за участі співробітників Східного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки протягом IV кварталу 2020 року були проведені наради з працівниками автотранспортних підприємств, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення, щодо питань дотримання вимог безпеки праці під час перевезення пасажирів та вантажів. Відповідна тематика проведених заходів була розроблена з урахуванням побажань організацій та установ.

    Під час проведення заходів, інспекторами Головного управління Держпраці були надані консультації з питань, пов’язаних з легалізацією зайнятості працівників, вимогами чинного законодавства в сфері трудових відносин.

Прочитано 189 раз Последнее изменение Понеділок, 28 Грудень 2020 09:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация