UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 24 Грудень 2020 08:43

На виконання листа Офісу Президента України відбулось перше засідання регіональної робочої групи щодо вирішення проблемних питань діяльності фізичних осіб – підприємців

Оцените материал
(1 Голосовать)

    23 грудня, під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая відбулось перше засідання регіональної робочої групи щодо вирішення проблемних питань діяльності фізичних осіб – підприємців Луганської області.

    Захід відбувся за участі т.в.о. начальника, першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Марини Мартинюк. Також до складу робочої групи увійшли керівники Головного управління ДПС у Луганській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, Кремінської районної громадської організації «Кремінська бізнес-асоціація» та фізичні особи-підприємці.

IMG 8361 IMG 8357

   

    Так, основним завданням є підготовка пропозицій з вирішення проблемних питань бізнесу в області. В ході першого зсідання робочої групи її учасники обговорили законопроєкт про внесення змін до Податкового кодексу України. За результатами засідання робочої групи, після визначення її учасниками пріоритетних проблемних питань та напрацювання пропозицій щодо їх вирішення, вони будуть винесені на обговорення на наступному засіданні. Розроблені пропозиції будуть направлені до Офісу Президента України.

Прочитано 213 раз Последнее изменение Четвер, 24 Грудень 2020 08:58
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация