UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 21 Грудень 2020 10:50

До уваги суб’єктів господарювання, які вводять в обіг кисневі балони!

Оцените материал
(1 Голосовать)

    На виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці № Д-487/1/11.7-20 від 18.12.2020 року, Головне управління Держпраці у Луганській області (далі – Головне управління) повідомляє наступне.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1215 внесено зміни до Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. № 536 (далі – Технічний регламент) стосовно введення в обіг кисневих балонів.

    Відповідно до вищевикладеного, Технічний регламент доповнено пунктом 11 такого змісту:

“11. Установити, що до 31 січня 2021 р. введення в обіг кисневих балонів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, дозволяється:

  • якщо вони відповідають вимогам затвердженого цією постановою Технічного регламенту; 
  • за наявності повідомлення Державної служби з питань праці про введення в обіг кисневих балонів, стосовно яких не виконані вимоги затвердженого цією постановою Технічного регламенту, але використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я.

    При цьому дія затвердженого цією постановою Технічного регламенту не поширюється на кисневі балони, на які Державною службою з питань праці видано зазначене повідомлення.

    Для введення в обіг на підставі повідомлення Державної служби з питань праці зазначених кисневих балонів заявник подає до Державної служби з питань праці заяву із зазначенням мети введення в обіг, інформації про виробника, назви виробу, номера партії або серійного номера, обсягу партії, призначення виробу та способу дії (шаблон заяви наведено нижче). До заяви додаються:

  1. Сертифікат відповідності кисневих балонів, виданий у державі - члені Європейською Союзу згідно з відповідним актом законодавства Європейською Союзу щодо гармонізації;
  2. Лист-підтвердження заявника про те, що оцінка відповідності кисневих балонів вимогам затвердженого цією постановою Технічного регламенту не проводилася.

    За результатами опрацювання поданих заявником документів Державна служба з питань праці видає йому відповідне повідомлення. Розгляд документів та видача повідомлення здійснюються на безоплатній основі.”.

    Нагадуємо, що під терміном «введення в обіг», відповідно до Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», визначено - надання продукції на ринку України в перший раз.

Прочитано 138 раз Последнее изменение Понеділок, 21 Грудень 2020 14:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация