UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 17 Грудень 2020 13:17

Інспектором Головного управління Держпраці проведено онлайн-нараду з працівниками Міловського районного центру первинної медико-санітарної допомоги

Оцените материал
(0 голосов)

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області на виконання Окремого Доручення т. в. о. Голови Державної служби України з питань праці від 25.11.2020 № Д-437-/1/3.5.2-20 та на виконання частини другої окремого доручення від 27.11.2020 №Д-443/1/4.4-20 проводяться превентивні заходу з працівниками медичних закладів області.

    Так, 17 грудня була проведена інформаційно-роз’яснювальна онлайн-нарада у комунальному підприємстві «Міловський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Міловської районної ради Луганської області на тему «Запобігання настанню нещасних випадків при експлуатації кисневого обладнання», «Профілактичні заходи, направленні на недопущення інфікування Covid-19 та захворювання серед медичних працівників».

    В ході онлайн-наради її учасникам були надані роз’яснення щодо вимог до трубопроводів з киснем та до кисневих балонів. Зокрема, норми Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 27.

    Працівникам, відповідальним за безпечну експлуатацію кисневого обладнання у КП "«Міловський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», по закінченню онлайн-наради на електронну адресу було надіслано інформаційно-методичні матеріали щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів.

    

Прочитано 149 раз Последнее изменение Четвер, 17 Грудень 2020 13:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация