UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 16 Грудень 2020 13:50

Спеціалістами Головного управління Держпраці продовжуються відвідування закладів охорони здоров’я Луганської області

Оцените материал
(1 Голосовать)

     Інспекторським складом відділів управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжується робота на виконання Окремого Доручення т .в. о. Голови Державної служби України з питань праці від 27.11.2020 №Д-443/1/4.4-20 відповідно до резолюції Прем’єр-міністра України від 26.11.2020 № 48466/0/1-20.

     Спільно з посадовими особами, на яких керівництвом Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації покладені обов’язки щодо виконання зазначеної резолюції, був складений графік відвідувань закладів охорони здоров’я області з метою проведення спільних заходів щодо безпечності підведення та підключення систем подачі кисню до ліжок для лікування пацієнтів з гострою хворобою COVID-19.

     Спільно з фахівцями інженерно-технічного відділу КНП Луганської обласної ради «Обласний центр громадського здоров’я» здійснені заходи в окресленому напрямку, а саме у містах Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Сєвєродонецьк. На відповідний період робота проведена у п’яти закладах охорони здоров’я Луганської області, зокрема, у КНП «Лисичанська обласна дитяча клінічна лікарня», КНП Лисичанської міської ради «Лисичанська багатопрофільна лікарня», КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня» Сватівської районної ради, КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» Рубіжанської міської ради Луганської області.

     В ході проведення заходів, інспекторським складом були надані рекомендації щодо експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем, у відповідності вимогам НПАОП існуючого кисневого обладнання та балонів з киснем та з урахуванням методичних рекомендацій розроблених Держпраці.

     Разом з тим, слід відзначити повне порозуміння з боку посадових осіб Луганської обласної державної адміністрації та керівництва закладів при проведенні зазначених заходів.

     Розпочата робота зі здійснення зазначених заходів подовжується.

Прочитано 154 раз Последнее изменение Середа, 16 Грудень 2020 13:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация