UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 16 Грудень 2020 11:36

Посадовці Головного управління Держпраці розглянули Плани розвитку гірничих робіт по вугледобувним підприємствам на 2021 рік

Оцените материал
(4 голосов)

    Т.в.о. начальника, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області разом з фахівцями управління гірничого нагляду у грудні 2020 року, згідно плану роботи Державної служби України з питань праці на 2020 рік, та на виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці від 02.09.2020р № Д-341/1/9.2-20 розглянули Плани розвитку гірничих робіт по вугледобувним підприємствам Луганської області на 2021 рік.

    До розгляду були запрошені керівники ДП «Первомайськвугілля» та АТ «Лисичанськвугілля», а також директори відокремлених підрозділів (шахт). Під час розгляду були заслухані звіти генеральних директорів та директорів шахт про виконання умов погодження Плану розвитку гірничих робіт та графіків щодо усунення порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки за 2020 рік.

    При розгляді планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік зверталася увага на відповідність розробленої річної програми проектам будівництва та реконструкції шахт, календарному плану відпрацювання вугільних пластів і вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та охорони надр.

    Особливо було акцентовано увагу на вирішенні питань щодо забезпеченості шахтарів засобами індивідуального та колективного захисту, стану безпечної експлуатації підйомних установок, які призначені для перевезення людей, стійкості провітрювання гірничих виробок, надійної та дієздатної експлуатації апаратури та приладів газового контролю, а також на укомплектуванні штату шахтного персоналу спеціально навченими працівниками та спеціалістами.

Прочитано 193 раз Последнее изменение Середа, 16 Грудень 2020 13:22
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация