UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 16 Грудень 2020 12:18

Фахівці Головного управління Держпраці провели нараду щодо зменшення випадків травмування працівників у зимовий період

Оцените материал
(0 голосов)

     Для безпечної організації виконання робіт та зменшення випадків травмування працівників у зимовий період, відділом державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного упарвління Держпраці у Луганській області провели нараду з керівництвом Сєвєродонецького дочірнього підприємства «Промавтоматика №436».

     Як повідомив керівник Сєвєродонецького ДП «Промавтоматика №436» Дімідів Володимир Юрійович для безпечних умов праці в зимовий період на підприємстві наказом закріплені відповідальні особи, за своєчасним очищенням під'їзних шляхів та пішохідних доріжок від снігу, посипання піском, сіллю або золою та періодичним видаленням крижаних бурульок, які утворилися, над входами в будівлі, тротуарами, місцями проходів та проїздів, очищати від снігу і льоду дахи від додаткового навантаження.

     Для захисту робітників від несприятливих метеорологічних умов на підприємстві передбачено приміщення для обігріву працюючих розмірами, визначеними з розрахунку 1 м² на одну людину в найчисленнішій зміні, але не менше 8 м², температура в якому не нижча +22 оС. Всі робітники забезпечені теплим одягом та взуттям згідно з нормами видачі.
     Під час наради інспекторами відділу розглядалися приклади та заходи з недопущення нещасних випадків на підприємствах у зимовий період. Особливу увагу головні державні інспектори звернули на організаційні заходи, на регулярне проведення інструктажів з охорони праці, навчання працівників безпечних методів виконання робіт. Також було наголошено, що впровадження таких заходів матиме значний позитивний вплив на профілактику виробничого травматизму та допоможе зберегти здоров’я працівників під час трудової діяльності у зимовий період.

     Наприкінці наради вирішили отримані відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні безпечних умов праці на підприємстві, відповідно до нормативно-правових актів, та проводити такі зустрічі якомога частіше.

Прочитано 159 раз Последнее изменение Середа, 16 Грудень 2020 12:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация