UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 16 Грудень 2020 09:46

Фахівцем Головного управління Держпраці проведено семінар у КП «Сєвєродонецький водоканал» щодо організації безпечного ведення вогневих робіт

Оцените материал
(2 голосов)

    В умовах дії карантину відділ державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні продовжує надавати вичерпну інформацію щодо запобіганню розповсюдження коронавірусу COVID-19 та надавати консультації з охорони праці та трудових вiдносин. На виконання окремого доручення Голови Держпраці Д-203/1/3.5-20 від 23.06.2020 посадовими особами відділу здійснюються інформаційні відвідування суб`єктів господарювання з метою забезпечення безпечних умов праці з урахуванням протиепідемічних заходів.

    Фахівцями відділу ведеться робота з поліпшення стану охорони на підприємствах Луганської області, так 15.12.2020 у КП «Сєвєродонецький водоканал» проведено семінар щодо організації безпечного ведення вогневих робіт, по правилам безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском. На ньому було зазначено, що під час ведення вогневих робіт та експлуатації посудин, що працюють під тиском необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в наступних документах, а саме Правила безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском (НПАОП 0.00-1.59-87), Правила охорони праці під час газоелектричного, контактного, кисневого та плазмового різання металів (НПАОП 28.0-1.35-14). Працівники, які виконують роботи, повинні бути забезпечені спеціальним одягом, спеціальним взуттям і засобами індивідуального захисту (далі - ЗІЗ) відповідно до Норм безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту. Забороняється проводити роботи з різання металів без ЗІЗ. Під час виконання робіт повинен бути забезпечений вільний доступ до виробничого устаткування. Особливу увагу на семінарі було привернуто до наступних аспектів експлуатації балонів:

  1. Експлуатація, зберігання і транспортування балонів на підприємстві повинні здійснюватись відповідно до вимог інструкції, затвердженої в установленому порядку.
  2. Робітники, які обслуговують балони, мають бути навчені і проінструктовані відповідно до чинних Правил.
  3. При експлуатації балонів забороняється повністю виробляти газ, який в них знаходиться. Залишковий тиск газу в балоні повинен бути не менше 0,05 МПа (0,5 кгс/см2).
  4. Балони з газами можуть зберігатись як у спеціальних приміщеннях, так і на відкритому повітрі, в останньому випадку вони повинні бути захищені від атмосферних опадів і сонячних променів. Складське зберігання в одному приміщенні балонів з киснем і горючими газами забороняється.
  1. Балони з газом, які встановлюються в приміщеннях, повинні знаходитись на відстані не менше 1 м від радіаторів опалення та інших опалювальних приладів і печей і не менше ніж на 5 м від джерел тепла з відкритим вогнем.
  2. Наповнені балони з насадженими на них башмаками мають зберігатися у вертикальному положенні. Для запобігання падінню балони треба встановлювати в спеціально обладнані гнізда, клітки або огороджувати бар’єром.

    Також на семінарі було зазначено, що під час проведення робіт з різання металів на відкритому просторі над робочими місцями повинні бути споруджені укриття (навіси) від негоди. За відсутності навісів роботи з різання металів під час дощу або снігопаду повинні бути припинені.

Прочитано 105 раз Последнее изменение Середа, 16 Грудень 2020 09:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация